Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0