Movies
Ratings
33
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5