Titles you rated
We Got Married Season 4Rated ★ 3.5- We Got Married Season 2Rated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0- 원피스 17기Rated ★ 4.0
원피스 16기Rated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0