Titles you rated
- Ultraman TigaRated ★ 4.0
- Ultrman 80Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 2.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0