Movies
Ratings
26
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0