Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Wizard of NowhereRated ★ 4.0- Wakako zake Season 6Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 5Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The DessertRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5