Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0- Turning MecardRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 4.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 4.5
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 0.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0