Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 3.5
Gamera the BraveRated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: Mystery of GeGeGe True Birth EditionRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 2.5- One WinRated ★ 3.0