Titles you rated
Marley & MeRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 2.0
This Is the EndRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
BeethovenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0