Series
Ratings
62
His & HersRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 2.5
The SerpentRated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 2.5
EndeavourRated ★ 3.5
ClariceRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Evil GeniusRated ★ 2.5
Our PlanetRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0