Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5