Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Handa-kunRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0