Series
Ratings
77
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Love Your EnemyRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0