Movies
Ratings
221
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0- Roots are GrowingRated ★ 5.0
- RefundRated ★ 5.0
- MyeondoRated ★ 5.0
- Nail FlowerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0- MY SWEETY BABYRated ★ 1.0
People and MeatRated ★ 3.5- 404 Still RemainRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5- BEAM: 살아있는 나무Rated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0