Titles you rated
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
TrespassersRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 1.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Problem PropertyRated ★ 2.5
His Man Season 1Rated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5