Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Raging BullRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
The World of UsRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5