Series
Ratings
24
SignalRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0