Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 0.5
Sye Raa Narasimha ReddyRated ★ 0.5
7Aum ArivuRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
K.G.F: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
Dhoom 2Rated ★ 3.0
WarRated ★ 0.5
Chennai ExpressRated ★ 2.0
Jab We MetRated ★ 3.5
Chak De! IndiaRated ★ 3.5
Yeh Jawaani Hai DeewaniRated ★ 2.5
English VinglishRated ★ 2.5
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 3.5
VikramarkuduRated ★ 4.0
MagadheeraRated ★ 4.0
Maryada RamannaRated ★ 3.5
Oh! BabyRated ★ 1.5
EegaRated ★ 4.0