Movies
Ratings
151
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0