Movies
Ratings
24
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
SolaninRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0