Series
Ratings
15
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Always HomeRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.5
DearestRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 4.0