Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 2.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 1.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 1.0- GintamaRated ★ 2.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 1.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5- A Certain Scientific Railgun Season 4Rated ★ 4.5
- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.5