Series
Ratings
177
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0