Movies
Ratings
15
FrozenRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5