Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 5.0