Series
Ratings
184
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 3.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5