Movies
Ratings
50
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0