Titles you rated
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5