Movies
Ratings
514
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 1.0