Titles you rated
- Mother and MomRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5- PubertyRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Houkago KarteRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0