Series
Ratings
133
Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 1.0- MR. BRAINRated ★ 1.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 0.5- My Boss, My HeroRated ★ 0.5
LIAR GAMERated ★ 2.0- Gokusen Season 3Rated ★ 1.5
LIAR GAMERated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- 쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 0.5
Sky of LoveRated ★ 0.5
The Perfect InsiderRated ★ 3.0- 35세의 고교생Rated ★ 0.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.5
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 2.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.0
ResetRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
Code BlueRated ★ 1.5