Movies
Ratings
909
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
The Mad MonkRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5