Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
HannaRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.0
August: Osage CountyRated ★ 3.5
OutrageRated ★ 3.5
Four BrothersRated ★ 3.5
14 BladesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.5
Outrage BeyondRated ★ 3.0- Mr. ButterflyRated ★ 1.0