Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
- Steel Troops WRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 삼시세끼 LightRated ★ 2.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5