Titles you rated
Paradise MurderedRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 1.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 5.0
577 ProjectRated ★ 1.5
The ExpendablesRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Baby and MeRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0