Series
Ratings
24
FleabagRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- MirandaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5