Movies
Ratings
53
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0