Movies
Ratings
57
Warm BodiesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5