Titles you rated
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.5
Paik's SpiritRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Nation of BrothRated ★ 3.5
K Food Show 김치의 나라Rated ★ 3.5- 떡의 나라Rated ★ 3.0
- K Food Show 반찬의 나라Rated ★ 3.0
- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 4.0- 소주 랩소디Rated ★ 3.5
- 냉면 랩소디Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5