Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Clean SweepRated ★ 3.5
Rugged Rugby: Conquer or DieRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5