Series
Ratings
11
Woman of DignityRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5