Titles you rated
- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
Mr. ScorseseRated ★ 3.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 3.5
Turning Point: The Bomb and the Cold WarRated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0- World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.0
Working: What We Do All DayRated ★ 3.5
Chimp EmpireRated ★ 3.5