Movies
Ratings
79
Saw IIRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
UntraceableRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The TruckRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0