Movies
Ratings
464
BugoniaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
SplitRated ★ 1.5
Speak No EvilRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5