Movies
Ratings
1460
Ghislaine Maxwell: Filthy RichRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
EdenRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Trade Your LoveRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
The TownRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Dream Studio in MadagascarRated ★ 1.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0