Series
Ratings
40
Alone in LoveRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 0.5
RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0