Titles you rated
Even If You Don't Do ItRated ★ 3.0
Burn the House DownRated ★ 3.5
Passion for PunchlinesRated ★ 3.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 3.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Keiji to Kenji, Tokidoki HanjiRated ★ 3.0
Shori no HoteishikiRated ★ 3.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 2.5
Sorette Pakuri Janai Desuka?Rated ★ 2.5
Dr.ChocolateRated ★ 2.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.5
Love is Blind JapanRated ★ 4.0
Love VillageRated ★ 4.5
Grandmother's MelancholyRated ★ 2.5- Love in May, 2020Rated ★ 3.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
Re:MindRated ★ 3.0
InvisibleRated ★ 4.0- Kyojo 2Rated ★ 3.0