Titles you rated
XO, Kitty Season 3Rated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Running Point Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Fellow TravelersRated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0