Movies
Ratings
170
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.0
UpRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
HallelujahRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Two GuysRated ★ 3.5