Movies
Ratings
29
The Garden of WordsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0